طرح سه بعدی ؛ گامی بلند در جهت رویای ذهنی شما

در معماری و خصوصا شاخه طراحی داخلی و نما به دلیل وسعت انتخابها و سلایق در همه ی قسمتها اعم از انتخاب رنگ ، متریال ، فضا سازی ، نورپردازی و غیره ، بطور حتم قبل از شروع کار باید طرح را برای خود مجسم کرده و برنامه ریزی های لازم برای اجرای آن را انجام داده باشیم تا در حین کار به مشکل یا گاهی اوقات بن بست برنخوریم.

بارها مشاهده شده که نمای یک ساختمان بر اساس تصورات ذهنی استارت خورده و در پایان یا حتی اواسط کار مشخص گردیده که چقدر این تصورات خام و غیر حرفه ای بوده است ، در این مرحله ازکار یا باید متحمل هزینه هنگفتی برای اصلاح نما شد یا به ناچار با آن کنار آمد حال آنکه اگر در ابتدای کار با صرف هزینه ای به مراتب کمتر اقدام به تهیه طرح سه بعدی می نمود ، نتیجه کار قطعا مطلوبتر می شد.

یک طرح سه بعدی با کیفیت که تمام جزییات در آن لحاظ شده باشد (رنگها ، نوع  متریال و شکل دقیق احجام بکار برده شده، نور پردازی فضا ، نوع قرار گیری دوربین ) قطعا یکی از عوامل اصلی شما در اجرای موفق طرح ذهنیتان خواهد بود.

تجربه ی این شرکت در زمینه طراحی و مدلینگ سه بعدی بطور حتم میتواند تحقق بخش طرح های رویایی و ذهنی شما به واقعیت باشد.

شما به کمک طراحان ما میتوانید بارها طرحی که در ذهن داشته اید را ویرایش کرده تا به آنچه که مورد نظرتان است برسید مطمئنا در این مسیر طراحان داخلی ما نیز میتوانند در جهت مطلوب سازی طرح به شما کمک کنند.

به جرات میتوان گفت با یک طرح سه بعدی  حرفه ای نیمی از مسیر را رفته اید.